logo
stred kytice
spodok kytice
nadpis menu
hlavný nadpis

Kytica z ruží - tri alebo dvesto?

Ak sa jedná o jednu samostatnú ružu, tak ide o taký malý pozdrav. Odporúčame však minimálne 5 ruží v kytici. Tri je málo a kytica troch ruží je potom chudobná.

Bežný počet ruží v kytici je od 5 do 200. Pri narodeninách sa môžete riadiť počtom rokov. Ak chcete ohúriť objekt svojho záujmu, využite 50, 100 alebo 200 ruží. Kytica 200 ruží je už kusisko flóry, ktorú krehká žena len ťažko oblapí a unesie v rukách.

Akú farbu ruží

Farba kytice ruží môže niečo naznačovať. Nie každý farbe prisudzuje nejaký odkaz, ale všeobecne farba ruží v kytici môže niečo vyjadrovať, ale nie každý vyznáva túto hru farieb. Červená kytica ruží znamená lásku alebo vášeň. Ružová kytica naznačuje sympatie. Žltá farba kytice ruží znamená žiarlivosť. Biele ruže znamenajú čistotu a nevinnosť.

Preparované kytice ruží môžu byť aj modré. Modrá znamená vernosť. Fialové znamenajú pokoru a zelené ruže nádej. Aj množstvo ruží v kytici napovedá o intenzite takého odkazu.

Veľkolepé kytice - 50, 100, 200

  • ak chcete ženu uchvátiť
  • ak potrebujete niečo napraviť alebo "vyžehliť"
  • ak chcete dať žene najavo, ako veľmi vám na nej záleží

Takáto okázalá kytica je schopná vyriešiť hádky alebo spory a vyžehliť chyby, ktoré ste spravili. Kytica zo 100 alebo 200 ruží je niečo okázalé, čo vždy na ženu silne zapôsobí. Už len napísať do vnútra pekné venovanie..

Vďaka množstvu ruží v kytici takto máte možnosť získať kvety v podstate za veľkoobchodnú cenu.

Donáška ruží

Či sa jedná o malé alebo väčšie kytice, červené alebo biele, aranžmány v tvare srdca alebo preparované ruže, objednať si ich môžete tu alebo v pravom stĺpci.

 


200 ruží ... 391,62 €

doručenie zadarmo


100 ruží ... 195,81 €

doručenie zadarmo


50 ruží ... 123,53 €

doručenie zadarmo

Pošlite kyticu
výber z e-shopu Kvety.sk

Venček yellow natural
ružové srdce zo 7 ruží
"Passion pink"
"Lady red"
"Passion sweetness" 
Copyright © kytica.com. All rights reserved.