logo
stred kytice
spodok kytice
nadpis menu
hlavný nadpis

Kytica pre nevestu

Svadobná kytica pre nevestu býva buď pravidelného oblého tvaru alebo menej často aj previsnutá. Ani tvar srdca nie je výnimkou. Najčastejšie sa do svadobnej kytice aranžujú ruže, ale to nie je podmienka.

Čo sa týka farby svadobnej kytice pre nevestu, väčšinou farebne ladí kytica s výzdobou miesta, kde sa koná svadobná hostina. Po kliknutí na kvety v pravom stĺpci sa otvorí celá ponuka kytíc. Vyberajte z kategórie romantika, ale pokojne aj z iných kategórií.

Svadobné kytice od hostí

Pri príležitosti gratulácie novomanželom môžeme darovať akúkoľvek kyticu, ktorou sa chceme prezentovať. Keďže svadobné kytice od hostí sa zvyknú vystavovať na hostine, odporúčame skôr kytice aranžované dekoratívnym štýlom.

Nič nepokazíte žiadnou zaujímavou kyticou. Môžete použiť akékoľvek kombinácie, kytice ruží, kombinované kvetinárske výtvory alebo kytice v tvare srdca a podobne. Vyhnite sa snáď len izbovým črepníkovým kvetom, tie sú vhodné skôr ku kolaudácii novej domácnosti. Pre celú ponuku kytíc a darčekov použiteľných ako menšie svadobné dary, kliknite na kyticu v pravom stĺpci.

Buďte extra

Svadby sú plné kvetov. Ak chcete so svojou svadobnou kyticou vyniknúť, kliknite sem alebo na kvety v pravom stĺpci a vyberte si tie, ktoré vás budú reprezentovať.

 

fialové pozadie
šípky dole

 
Copyright © kytica.com. All rights reserved.