logo
stred kytice
spodok kytice
nadpis menu
hlavný nadpis

Žiadané a krásne kvety

O kyticu tulipánov je veľký záujem, aj keď v počte predaných kytíc sa tulipány nemôžu rovnať ružiam. Kytica tulipánov sa väčšinou nekombinuje s inými kvetmi. To majú s ružami tulipány spoločné.

Vo svete existuje okolo 150 druhov tulipánov, ktoré sa líšia veľkosťou a zafarbením. U nás v kvetinárstvach však nájdete len kytice z najbežnejších tulipánov. Kytica tulipánov má veselé jasné farby, je štíhla a jednoduchá, ako samotné tulipány. Hodí sa skôr pre mladšie dámy, ale je vhodná aj pre pánov. Kytica tulipánov pôsobí sviežim jarným dojmom. Tulipány sú odolné voči prenášaniu a sú trvanlivé, čo z nich robí ideálne kvety pre rezanie a aranžovanie do kytíc.

Holandsko - krajina tulipánov

Holandsko sa preslávilo tulipánmi. Rozsiahle tulipánové záhony všetkých farieb, výstavy kvetov. Kytice tulipánov sú tu dnes doma. Asi by ste predpokladali, že tulipány pochádzajú z Holandska. Aj keď je Holandsko terajším domovom tulipánov, pochádzajú z okolia Pamíru v Číne. Do Európy sa dostali cez Turecko a severnú Afriku. Voľne žijúce tulipány sú najviac rozšírené v pohoriach Pamír, Hindukúš a v Kazachstane.

Donáška tulipánov

Potešte svojich najbližších a objednajte pre nich kyticu tulipánov z donášky kvetov. Kliknite sem alebo na kvety v pravom stĺpci a otvorí sa ponuka všetkých kytíc.

 

fialové pozadie
šípky dole

Pošlite tulipány!
výber z e-shopu Kvety.sk

červené tulipány s balónikom
19 ružových tulipánov
kytica farebných tulipánov
fialové srdce
40 oranžových tulipánov

 

 

 

 
Copyright © kytica.com. All rights reserved.